Харківсько-Запорізький єпископ-емерит 

padewski

Нpadewski-herbародився: 18.09.1932  

Рукоположення: 24.02.1957 

Єпископські свячення: 10.10.1998

Інгрес: 04.05.2002

Єпископ-емерит: 19.03.2009

Дата смерті: 29.01.2017

День ангела: 18.09

Девіз єпископа: Agnus  vincet

Опис гербу: Агнець тримаючий хоругву Воскресіння

 

Коротка біографія:

18.09.1932 - Народився у Новій Гуті (поблизу Монастириськ) на Тернопільщині

1945 - Переселений разом з родиною до Польщі у Нижню Сілезію; навчався у педагогічному та загальноосвітньому ліцеях

27.08.1950 - Вступив до Ордену Братів Менших капуцинів у Кракові; філософську та богословську освіту откримав в їхній Вищій Духовній Семінарії

24.02.1957 - Висвячений на священика у КраковієпископомСтаніславом Роспондом

1961-1966 - Вивчав гуманітарні науки (спеціалізація славістика) у Люблінському Католицькому Університеті та Ягелонському Університеті у Кракові

22.06.1966 - Отримав диплом магістра на підставі праці 'Слов'янські справи у польській та латинській літературі часів Зигмунда Старого'

197? - Приїжджав в Україну на допомогу місцевим священикам

1988 - Повернувся в Україну і працював у різних парафіях, у тому числі Барі, Полонному та інших; з часом отримав українське громадянство

13.04.1995 - Призначений Кам'янець-Подільським єпископом-помічником

10.06.1995 - Висвячений на єпископа у Кам'янець-Подільській катедрі архієпископом (співконсекратори - аєп. Мар'ян Яворський та єп. Ян Ольшанський)

10.10.1998 - Призначений Львівським єпископом-помічником

04.05.2002 - Призначений дієцезійним єпископом (ординарієм нової Харківсько-Запорізької дієцезії

10.07.2002 - Урочисте впровадження (інгрес) першого Харківсько-Запорізького єпископа-ординарія до Харківської катедри

06.06.2003 - Голова Комісії Чоловічих Орденів і Згромаджень

05.11.2008 - Голова Комісій Чоловічих Орденів і Згромаджень та Загального Душпастирства

19.03.2009 - Святіший ОтецьБенедикт XVI прийняв зречення з кафедри Харківсько-Запорізької дієцезії, подане свого часу єпископом Станіславом Падевський

29.01.2017 - Помер у Сенджішові Малопольському (Польща), в монастирі братів-капуцин

Мапа сайту

Вселенська Церква

 

Нунціатура

|— Апостольська Нунціатура в Україні
|— Апостольський нунцій
|— Папська дипломатія

 

Дієцезії

|— Львівська архідієцезія
|— Кам’янець–Подільська
|— Київсько-Житомирська
|— Луцька
|— Мукачівська
|— Одесько-Сімферопольська
|— Харківсько-Запорізька

Єпископи 

 

Про Конференцію

 

Структура

|— Президія
|— Комісії
Комісія Доктрини Віри • Комісія «Церква-Держава» • Комісія «Справедливість та мир» • Комісія у справах Катехизації • Комісія у справах кліру і священицьких покликань • Комісія у справах мирян • Комісія у справах літургії • Комісія у справах сім`ї • Комісія у справах Засобів Масової Інформації • Комісія у справах богопосвяченного життя • Комісія «Карітас-Спес» • Комісія у справах сакрального мистецтва • Комісія у справах екології та туризму • Душпастирство серед молоді

Документи

|— Звернення Єпископату РКЦ
|— Душпастирські Листи єпископів
|— Документи Комісій Конференції

|— Інші

 

Для ЗМІ

|— Прес-секретар Конференції
|— Медіа-Центр Конференції
|— Оголошення
|— Матеріали для завантаження