Харківсько-Запорізький єпископ-емерит 

buczek

Наbuczek-herbродився: 14.03.1953

Рукоположення: 16.06.1979 

Єпископські свячення: 20.06.2002

День ангела: 08.09

Адреса (офіса): вул. Гоголя 4, 61057 м. Харків, Україна;

 вул. Львівська 62, 79491 Львів - Брюховичі, Україна.

e-mail (офіса): Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Девіз єпископаResurrexit vere Alleluia

Опис гербу: Постать Ісуса Христа Воскреслого

 

Коротка біографія:

14.03.1953 - Народився у Цєшанові (Східна Польща), на колишніх українських землях поблизу нинішнього кордону (любачівська частина довоєнної Львівської архідієцезії)

1973 - 1979 - Після закінчення школи та агротехнічного технікуму навчався у Перемишльській Вищій Духовній Семінарії

16.06.1979 - Висвячений на священика в ЦєшановієпископомМар'яном Реховичем; призначений в Любачівську Апостольську адміністрацію, яка після ліквідації у 1946 році Львівської архідієцезії зберігала її духовно-релігійні традиції

1979 - 1983 - Секретар єпископаМар'яна Реховича - Любачівського Апостольського адміністратора

01.08.1979 - Нотаріус Любачівської Курії

1984 - 1991 - Секретар єпископа Мар'яна Яворського - Любачівського Апостольського адміністратора

21.12.1988 - Віце-канцлер Любачівської Курії

16.01.1991 - Переїхав до Львова разом з архієпископом Мар'яном Яворським; канцлер Курії Львівської архідієцезії

12.10.1991 - Канцлер Курії Львівської архідієцезії

28.02.1992 - Секретар Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України

01.10.1993 - Почесний капелан Святішого Отця

08.1999 - 2007 - Шеф-редактор веб-сайта Львівської архідієцезії «Римсько-Католицька Церква в Україні»

04.05.2002 - Призначений Святішим Отцем Йоаном Павлом II Львівським єпископом-помічником

20.06.2002 - Висвячений на єпископа кардиналом Мар'яном Яворським (співконсекратори - аєп. Нікола Етерович та єп. Станіслав Дзівіш) у Львівській катедрі

27.09.2002-05.11.2008 - Голова Комісії Родин

07.2004 - 2007 - Шеф-редактор архідієцезійного часопису «Радість Віри»

16.07.2007 - Призначений Святішим Отцем Бенедиктом XVI єпископом-коад'ютором Харківсько-Запорізької дієцезії

04.11.2007 - Урочисто введений на посаду у якості єпископа-коад'ютора Харківсько-Запорізької дієцезії, відправив Св. Месу у Харківській катедрі

15.08.2008 - Шеф-редактор веб-сайта Харківсько-Запорізької дієцезії 'Костели та каплиці України'

05.11.2008 - Обраний знову Секретарем Конференції Єпископату; голова Комісії Екуменізму

19.03.2009 - Призначений Святішим Отцем Бенедиктом XVI дієцезійним єпископом (ординарієм) Харківсько-Запорізької дієцезії

16.05.2009 - Урочисте впровадження (інгрес) Харківсько-Запорізького єпископа-ординарія до Харківської катедри

18.08.2009 - Нагороджено орденом «За заслуги» II ступеня «за вагомий особистий внесок у розвиток духовності в Україні, багаторічну плідну церковну діяльність та з нагоди 18-ї річниці незалежності України»

Мапа сайту

Вселенська Церква

 

Нунціатура

|— Апостольська Нунціатура в Україні
|— Апостольський нунцій
|— Папська дипломатія

 

Дієцезії

|— Львівська архідієцезія
|— Кам’янець–Подільська
|— Київсько-Житомирська
|— Луцька
|— Мукачівська
|— Одесько-Сімферопольська
|— Харківсько-Запорізька

Єпископи 

 

Про Конференцію

 

Структура

|— Президія
|— Комісії
Комісія Доктрини Віри • Комісія «Церква-Держава» • Комісія «Справедливість та мир» • Комісія у справах Катехизації • Комісія у справах кліру і священицьких покликань • Комісія у справах мирян • Комісія у справах літургії • Комісія у справах сім`ї • Комісія у справах Засобів Масової Інформації • Комісія у справах богопосвяченного життя • Комісія «Карітас-Спес» • Комісія у справах сакрального мистецтва • Комісія у справах екології та туризму • Душпастирство серед молоді

Документи

|— Звернення Єпископату РКЦ
|— Душпастирські Листи єпископів
|— Документи Комісій Конференції

|— Інші

 

Для ЗМІ

|— Прес-секретар Конференції
|— Медіа-Центр Конференції
|— Оголошення
|— Матеріали для завантаження