Мукачівський єпископ-ординарій

Голова Комісії у справах екології та туризму

majnek

Народився: 18.11.1951

majnek-herb

Рукоположення: 17.04.1982 

Єпископські свячення: 07.10.1997

Інгрес: 27.09.2002

День ангела: 13.06

 

Коротка біографія:

Народився 18.11.1951 р. В Будапешті (Угорщина), 1977 вступив до Ордену оо. францисканців, висвячений на священика 17.04.1982 р. в Будапешті, 09.12.1995 єпископ-помічник Апостольської Адміністратури Закарпаття, 06.01.1996 р. консекрований в Римі Слугою Божим Іваном Павлом II, 07.10.1997 р. Апостольський Адміністратор Закарпаття, 27.03.2002 Мукачівський єпископ ординарій, 27.09.2002. інґрес до мукачівської катедри.

Мапа сайту

Вселенська Церква

 

Нунціатура

|— Апостольська Нунціатура в Україні
|— Апостольський нунцій
|— Папська дипломатія

 

Дієцезії

|— Львівська архідієцезія
|— Кам’янець–Подільська
|— Київсько-Житомирська
|— Луцька
|— Мукачівська
|— Одесько-Сімферопольська
|— Харківсько-Запорізька

Єпископи 

 

Про Конференцію

 

Структура

|— Президія
|— Комісії
Комісія Доктрини Віри • Комісія «Церква-Держава» • Комісія «Справедливість та мир» • Комісія у справах Катехизації • Комісія у справах кліру і священицьких покликань • Комісія у справах мирян • Комісія у справах літургії • Комісія у справах сім`ї • Комісія у справах Засобів Масової Інформації • Комісія у справах богопосвяченного життя • Комісія «Карітас-Спес» • Комісія у справах сакрального мистецтва • Комісія у справах екології та туризму • Душпастирство серед молоді

Документи

|— Звернення Єпископату РКЦ
|— Душпастирські Листи єпископів
|— Документи Комісій Конференції

|— Інші

 

Для ЗМІ

|— Прес-секретар Конференції
|— Медіа-Центр Конференції
|— Оголошення
|— Матеріали для завантаження