Львівський архиєпископ-емерит 

jaworski

Народився: 21.08.1926

jaworski-herb

Рукоположення: 25.06.1950 

Єпископські свячення: 23.06.1984

Інгрес: 16.01.1991

email: Mihi Vivere Christus Est

 

Коротка біографія: 

Народився 21.08.1926 р. у Львові,висвячений на священника 25.06.1950 р. в Кальварії Зебжидовській (Польща), 24.05.1984 р. Апостольський Адміністратор Архідієцезії в Любачові (Львівської), 23.06.1984р. консекрований в Кракові в соборі на Вавелі кардиналом Францішеком Махарським, 16.01.1991 р. архієпископ митрополит Львівський, 1996-1998 Апостольський Адміністратор дієцезії Луцької, 1997 р. ректор МВДС, 22.02.1992 р. голова Конференції Римсько-Католицького Єпископату України, 21.02.1998 р.призначений Іваном Павлом ІІ кардиналом „in pectore”, 2001 р. проголошений кардиналом, 2008 р.папа Бенедикт XVI прийняв відставку.

Свято Покровителя  -  8 вересня

Мапа сайту

Вселенська Церква

 

Нунціатура

|— Апостольська Нунціатура в Україні
|— Апостольський нунцій
|— Папська дипломатія

 

Дієцезії

|— Львівська архідієцезія
|— Кам’янець–Подільська
|— Київсько-Житомирська
|— Луцька
|— Мукачівська
|— Одесько-Сімферопольська
|— Харківсько-Запорізька

Єпископи 

 

Про Конференцію

 

Структура

|— Президія
|— Комісії
Комісія Доктрини Віри • Комісія «Церква-Держава» • Комісія «Справедливість та мир» • Комісія у справах Катехизації • Комісія у справах кліру і священицьких покликань • Комісія у справах мирян • Комісія у справах літургії • Комісія у справах сім`ї • Комісія у справах Засобів Масової Інформації • Комісія у справах богопосвяченного життя • Комісія «Карітас-Спес» • Комісія у справах сакрального мистецтва • Комісія у справах екології та туризму • Душпастирство серед молоді

Документи

|— Звернення Єпископату РКЦ
|— Душпастирські Листи єпископів
|— Документи Комісій Конференції

|— Інші

 

Для ЗМІ

|— Прес-секретар Конференції
|— Медіа-Центр Конференції
|— Оголошення
|— Матеріали для завантаження